Vzdělávání/Education

K chovu, krom praxe, patří i vzdělávání, které by mělo být nedílnou součástí. Teorie doprovází praxi a v mnoha případech funguje i jako skvělá prevence.

Jako první chovatelka mainských mývalích koček v České republice jsem úspěšně absolvovala všechny 3 stupně on-line kurzu v angličtině The PawAcademy pod křídly úžasného projektu Pawpeds.

Další obor jsem zvolila Zdraví a životní pohodu - Animal Health and Welfare na https://www.1training.org

Další téma, které mě opravdu úzce zajímá, je správná a vyvážená strava. International Open Academy, UK.

Porozumět svému mazlíčkovi a správně vyhodnotit situaci rozhodně zkvalitní život pro něho i pro člověka. Další téma tedy bylo nasnadě a je jím Psychologie a Chování. 1 Training International, UK.

První pomoc se hodí vždycky a to nejen pro své vlastní kočičky. Stejně jako u lidí, nikdy nevíte, kdy se dostanete do situace, kdy svými znalostmi můžete pomoci. of Course, UK. Kurzem provází letitý a zkušený veterinář.

Jedním z kurzů, které jsem aboslvovala, je i The truth about Cats and Dogs, kde se skupina odborníků zabývá tématy napříč životem našich kamarádů, jako např. zdraví, výchova, welfare. Tento kurz byl zaštítěn The University of Edinburgh. Kurz naleznete zde Coursera,UK.

 

...další kurzy budou následovat ;-)

Novinky

03.04.2018 00:00
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>